3″ blue crystal globe on clear crystal base. Base footprint 2 3/4″. Complies with Prop 65. 3″ W x 4 1/4″ H x 3 1/4″ D
SKU: JTDEJ-GGGIX
Item Number: CA3301
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $93.00
3″ blue crystal globe on clear crystal base. Base footprint 2 3/4″. Complies with Prop 65. 3″ W x 4 1/4″ H x 3 1/4″ D
| Quantity | 1+ | 24+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $93.00 | $88.00 | $83.00 | $78.00 |
3″ blue crystal globe on clear crystal base. Base footprint 2 3/4″. Complies with Prop 65. 3″ W x 4 1/4″ H x 3 1/4″ D
SKU: JTDEJ-GGGIX
Item Number: CA3301
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Etched |
|---|---|
| Product dimensions | 3" W x 4 1/4" H x 3 1/4" D |
| Imprint area | 2" L x 3/4" H on backside |
| Second imprint area | 2" L x 3/4" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.