Small crystal obelisk award. Complies with Prop 65. 2 3/4″ W x 4 3/4″ H x 2 3/4″ D
SKU: GTFKH-CWBQV
Item Number: CA100
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $88.00
Small crystal obelisk award. Complies with Prop 65. 2 3/4″ W x 4 3/4″ H x 2 3/4″ D
| Quantity | 1+ | 12+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $106.00 | $100.00 | $94.00 | $88.00 |
Small crystal obelisk award. Complies with Prop 65. 2 3/4″ W x 4 3/4″ H x 2 3/4″ D
SKU: GTFKH-CWBQV
Item Number: CA100
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method: No selection | Etched |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2 3/4" W x 4 3/4" H x 2 3/4" D |
| Imprint area: No selection | 2" L x 3 1/4" H on backside |
| Second imprint area: No selection | 2" L x 3 1/4" H on front |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Color: No selection | Clear |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.