Medium crystal obelisk award. Complies with Prop 65. 2 3/4″ W x 7 7/8″ H x 2 3/4″ D
SKU: ZTFJB-CWBQZ
Item Number: CA110
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $128.00
Medium crystal obelisk award. Complies with Prop 65. 2 3/4″ W x 7 7/8″ H x 2 3/4″ D
| Quantity | 1+ | 12+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $128.00 | $126.00 | $124.00 | $122.00 |
Medium crystal obelisk award. Complies with Prop 65. 2 3/4″ W x 7 7/8″ H x 2 3/4″ D
SKU: ZTFJB-CWBQZ
Item Number: CA110
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Etched |
|---|---|
| Product dimensions | 2 3/4" W x 7 7/8" H x 2 3/4" D |
| Imprint area | 2 1/4" L x 6 1/4" H on backside |
| Second imprint area | 2 1/4" L x 6 1/4" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.