Medium crystal tower award. Complies with Prop 65. 2 1/2″ W x 7 1/4″ H x 1 3/4″ D
SKU: ETGLI-CWBUI
Item Number: CA910
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $152.00
Medium crystal tower award. Complies with Prop 65. 2 1/2″ W x 7 1/4″ H x 1 3/4″ D
| Quantity | 1+ | 12+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $152.00 | $144.00 | $136.00 | $128.00 |
Medium crystal tower award. Complies with Prop 65. 2 1/2″ W x 7 1/4″ H x 1 3/4″ D
SKU: ETGLI-CWBUI
Item Number: CA910
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Etched |
|---|---|
| Product dimensions | 2 1/2" W x 7 1/4" H x 1 3/4" D |
| Imprint area | 2" L x 5 1/2" H on backside |
| Second imprint area | 2" L x 5 1/2" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.