Angle cut small crystal disc award. Complies with Prop 65. 4 1/4″ W x 4 1/4″ H x 1 1/4″ D
SKU: JTFLI-CWBQM
Item Number: CA1200
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $85.00
Angle cut small crystal disc award. Complies with Prop 65. 4 1/4″ W x 4 1/4″ H x 1 1/4″ D
| Quantity | 1+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $85.00 | $80.00 | $75.00 | $70.00 |
Angle cut small crystal disc award. Complies with Prop 65. 4 1/4″ W x 4 1/4″ H x 1 1/4″ D
SKU: JTFLI-CWBQM
Item Number: CA1200
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Etched |
|---|---|
| Product dimensions | 4 1/4" W x 4 1/4" H x 1 1/4" D |
| Imprint area | 3 1/2" L x 3 1/2" H on backside |
| Second imprint area | 3 1/2" L x 3 1/2" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.