4mm sponge foam sleeve insulates your favorite 12 oz beverage can. Complies with Prop 65. 4″ W x 5″ H x 3/8″ D
SKU: IRFFD-GVSZN
Item Number: VR4000
Setup charge: $65.00
Packaging: Basics Bulk Shipment
Price from: $0.95
4mm sponge foam sleeve insulates your favorite 12 oz beverage can. Complies with Prop 65. 4″ W x 5″ H x 3/8″ D
| Quantity | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.40 | $1.25 | $1.10 | $0.95 |
4mm sponge foam sleeve insulates your favorite 12 oz beverage can. Complies with Prop 65. 4″ W x 5″ H x 3/8″ D
SKU: IRFFD-GVSZN
Item Number: VR4000
Setup charge: $65.00
Packaging: Basics Bulk Shipment
| Decoration method: No selection | Screen Printing |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4" W x 5" H x 3/8" D |
| Imprint area: No selection | 3" L x 2 1/2" H on front |
| Second imprint area: No selection | 3" L x 2 1/2" H on backside |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Color: No selection | Black, Blue, Forest, Lime, Navy, Orange, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.