Twist-action ballpoint features a brass cap, a high-gloss carbon fiber barrel, and chrome pocket clip and trim. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 7/16″ H x 1/2″ D
SKU: GQFJE-GSYLK
Item Number: LM4100
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
BrandedItems – Authorized Distributor for Logomark Promotional Products
Price from: $18.99
Twist-action ballpoint features a brass cap, a high-gloss carbon fiber barrel, and chrome pocket clip and trim. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 7/16″ H x 1/2″ D
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $21.99 | $20.99 | $19.99 | $18.99 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Twist-action ballpoint features a brass cap, a high-gloss carbon fiber barrel, and chrome pocket clip and trim. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 7/16″ H x 1/2″ D
SKU: GQFJE-GSYLK
Item Number: LM4100
Setup charge: $65.00
Packaging: Triangle Gift Box
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 5/8" W x 5 7/16" H x 1/2" D |
| Imprint area | 1 1/2" L x 5/16" H on right Read-Side Below Clip |
| Second imprint area | 1 1/2" L x 5/16" H on left Read-Side Below Clip |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color | Chrome |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express