Twist-action mechanism, solid brass cap and barrel. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
SKU: RPYLI-MSWCY
Item Number: BL4100
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
Price from: $3.57
Twist-action mechanism, solid brass cap and barrel. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.57 | $3.57 | $3.57 | $3.57 |
Twist-action mechanism, solid brass cap and barrel. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
SKU: RPYLI-MSWCY
Item Number: BL4100
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 5/8" W x 5 1/4" H x 1/2" D |
| Imprint area | 1 1/2" L x 5/16" H on right Read-Side Below Clip |
| Second imprint area | 1 1/2" L x 5/16" H on left Read-Side Below Clip |
| Made in | TW |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Green |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.