Beveled square paperweight made from optical crystal. Complies with Prop 65. 3 1/4″ W x 3 1/4″ H x 3/4″ D
SKU: KPELE-JKKMI
Item Number: CA3000
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $45.00
Beveled square paperweight made from optical crystal. Complies with Prop 65. 3 1/4″ W x 3 1/4″ H x 3/4″ D
| Quantity | 5+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $54.00 | $51.00 | $48.00 | $45.00 |
Beveled square paperweight made from optical crystal. Complies with Prop 65. 3 1/4″ W x 3 1/4″ H x 3/4″ D
SKU: KPELE-JKKMI
Item Number: CA3000
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Etched |
|---|---|
| Product dimensions | 3 1/4" W x 3 1/4" H x 3/4" D |
| Imprint area | 2" L x 2" H on backside |
| Second imprint area | 2" L x 2" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.