Brushed steel luggage tag / business card holder with steel cable closure. Complies with Prop 65. 4″ W x 2 1/4″ H x 1/8″ D
SKU: ZMBNB-CIFNX
Item Number: ET200
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $5.50
Brushed steel luggage tag / business card holder with steel cable closure. Complies with Prop 65. 4″ W x 2 1/4″ H x 1/8″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.00 | $6.50 | $6.00 | $5.50 |
Brushed steel luggage tag / business card holder with steel cable closure. Complies with Prop 65. 4″ W x 2 1/4″ H x 1/8″ D
SKU: ZMBNB-CIFNX
Item Number: ET200
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 4" W x 2 1/4" H x 1/8" D |
| Imprint area | 2 1/2" L x 1 1/4" H on backside |
| Second imprint area | 1 1/2" L x 1/4" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color | Steel |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.