Steel tongs, BBQ fork, and spatula, metal trimmed case, carry handle. Complies with Prop 65. 3 1/4″ W x 14 1/2″ H x 4″ D
SKU: FRGMI-GBGMS
Item Number: GR2005
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
BrandedItems – Authorized Distributor for Logomark Promotional Products
Price from: $31.99
Steel tongs, BBQ fork, and spatula, metal trimmed case, carry handle. Complies with Prop 65. 3 1/4″ W x 14 1/2″ H x 4″ D
| Quantity | 12+ | 25+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $36.49 | $34.99 | $33.49 | $31.99 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Steel tongs, BBQ fork, and spatula, metal trimmed case, carry handle. Complies with Prop 65. 3 1/4″ W x 14 1/2″ H x 4″ D
SKU: FRGMI-GBGMS
Item Number: GR2005
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Full Color Dome |
|---|---|
| Product dimensions | 3 1/4" W x 14 1/2" H x 4" D |
| Imprint area | 1 1/2" L x 3/4" H on indent |
| Second imprint area | 2 1/2" L x 5/16" H on spatula |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Matte Silver |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express