Cap-off design, brass cap and barrel, slim design with chrome trims. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
SKU: AQEEI-GSYJQ
Item Number: BA7150
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
BrandedItems – Authorized Distributor for Logomark Promotional Products
Price from: $5.99
Cap-off design, brass cap and barrel, slim design with chrome trims. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $7.49 | $6.99 | $6.49 | $5.99 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Cap-off design, brass cap and barrel, slim design with chrome trims. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 1/4″ H x 1/2″ D
SKU: AQEEI-GSYJQ
Item Number: BA7150
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method: No selection | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5/8" W x 5 1/4" H x 1/2" D |
| Imprint area: No selection | 1 1/4" L x 1/4" H on right Read-Side Below Clip |
| Second imprint area: No selection | 1 1/4" L x 1/4" H on left Read-Side Below Clip |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days or approximately 1 working days for rush service |
| Color: No selection | Black, Gunmetal |
| Products ships from ZIP: No selection | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express