Crystal tower with base. Complies with Prop 65. 5″ W x 11″ H x 5/8″ D
SKU: QOEEC-DPRYI
Item Number: CA2600
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $225.00
Crystal tower with base. Complies with Prop 65. 5″ W x 11″ H x 5/8″ D
| Quantity | 1+ | 12+ | 50+ | 100+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $225.00 | $215.00 | $205.00 | $195.00 |
Crystal tower with base. Complies with Prop 65. 5″ W x 11″ H x 5/8″ D
SKU: QOEEC-DPRYI
Item Number: CA2600
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Etched |
|---|---|
| Product dimensions | 5" W x 11" H x 5/8" D |
| Imprint area | 3" L x 9 1/2" H on backside |
| Second imprint area | 3" L x 9 1/2" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Clear |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.