Circular keyring with split ring, chrome finish and full color dome. Complies with Prop 65. 1 5/16″ W x 2 9/16″ H x 1/4″ D
SKU: TRGHC-GVTCO
Item Number: EK4004D
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
Price from: $3.99
Circular keyring with split ring, chrome finish and full color dome. Complies with Prop 65. 1 5/16″ W x 2 9/16″ H x 1/4″ D
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.89 | $4.59 | $4.29 | $3.99 |
Circular keyring with split ring, chrome finish and full color dome. Complies with Prop 65. 1 5/16″ W x 2 9/16″ H x 1/4″ D
SKU: TRGHC-GVTCO
Item Number: EK4004D
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard
| Decoration method | Full Color Dome |
|---|---|
| Product dimensions | 1 5/16" W x 2 9/16" H x 1/4" D |
| Imprint area | 3/4" L x 3/4" H on standard |
| Second imprint area | 15/16" L x 15/16" H on backside |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Silver |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.