Brass twist-action ballpoint has a metallic finish barrel, black cap, and chrome clip. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 5/16″ H x 1/2″ D
SKU: BPYKJ-MSWDJ
Item Number: BL6800
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
Price from: $2.95
Brass twist-action ballpoint has a metallic finish barrel, black cap, and chrome clip. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 5/16″ H x 1/2″ D
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.95 | $2.95 | $2.95 | $2.95 |
Brass twist-action ballpoint has a metallic finish barrel, black cap, and chrome clip. Complies with Prop 65. 5/8″ W x 5 5/16″ H x 1/2″ D
SKU: BPYKJ-MSWDJ
Item Number: BL6800
Setup charge: $65.00
Packaging: Standard Packaging
| Decoration method | Laser Engraving |
|---|---|
| Product dimensions | 5/8" W x 5 5/16" H x 1/2" D |
| Imprint area | 1" L x 1/4" H on right Read |
| Second imprint area | 1" L x 1/4" H on left Read |
| Made in | TW |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Color | Green |
| Products ships from ZIP | 92780 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.